Osmanlı Tuğraları

İhtiyacınızı belirten bir maili ve iletişim bilgilerinizi, iletişim-ulaşım sayfamızda bulunan mail adresimize gönderiniz. Müşteri temsilcilerimiz bir saat içerisinde sizi mail ile cevaplandırabilecekleri gibi, varsa telefonunuzdan daha detaylı bilgi alabilmek için ve yönlendirebilmek için arayacaklardır. Eğer 1 saat içinde size ulaşılamaz ise lütfen mailinizi tekrarlayınız, bir aksaklık olması nedeni ile mailiniz ulaşmamış olabilir. Şimdiden teşekkürler.

Firmamız sizlerin özel taleplerinizi karşılamak üzere, her zaman kalitesini test ettiği 1. sınıf kumaşa ve digital makinalarla baskı yapmaktadır. Baskı, tasarım ve renk sınırsızdır. Dilediğiniz, tasarımı, dilediğiniz renklerde basılmasını talep edebilirsiniz. Bayrak ve flamalarımızın genellikle kullanım alanları; Türk ve Yabancı bayraklar. Özel şirket bayrak ve flamaları. Taraftar bayrakları ve flamaları. Fuarlarda kullanılacak flamalar. Seçim bayrakları, seçim posterleri. Seçim (kumaş) ilanları, reklamları. Dış mekan ve iç mekan reklamları. Gösterilerde, tanıtımlarda, makam, oda ve gönder bayraklarıdır ve flamlarıdır. Posterleri kağıt, branda, yada benzeri iç dış mekan olmak üzere çeşitli alanlarda kullanılabilmektedir. Ayrıca sizler bizden kumaşa baskılı posterler ve kumaşa baskılı kişisel resimler de isteyebilirsiniz. Dilerseniz, bir manzara, ürün resmi olabileceği gibi, çocuğunuzun, eşinizin, pederinizin yada dilediğiniz resimleri kumaş baskıda isteyebilirisniz. Dilediğiniz büyüklükteki resimleri, korkmadan sergileyebilirsiniz. Tozlanırsa, lekelenirse yıkayıp yeniden asabilirsiniz.

osmanlı, tuğraları,  padişah,  tuğrası,  tuğralar, resmi,  devlet,  tuğra,  padişahlarının, padişahları,  turası,  imparatorluğu, dövmesi, anlamı,  resimleri,  simgesi,  masaüstü,  duvar kağıtları,  tablo, tuğrasının,  masa üstü, hareketli, 322×32 osmanlı tuğrası, vektörel,  arka, rüyada,  görmek, simgesi, ekran,  temaları, wallpaper, osmanlı devleti tuğraları, şeffaf,  hakkında,  saat,  arka plan,  duvar, en güzel, kolye, nedir,  yüzük, Tüm osmanlı tuğraları ve padişah osmanlı tuğra baskı ve imalatı. osmanlı tuğraları, osmanlı, tuğra, tuğrası, tura, turası, resimleri, osmanli, fatih, padişah