Atatürk posterleri

İhtiyacınızı belirten bir maili ve iletişim bilgilerinizi, iletişim-ulaşım sayfamızda bulunan mail adresimize gönderiniz. Müşteri temsilcilerimiz bir saat içerisinde sizi mail ile cevaplandırabilecekleri gibi, varsa telefonunuzdan daha detaylı bilgi alabilmek için ve yönlendirebilmek için arayacaklardır. Eğer 1 saat içinde size ulaşılamaz ise lütfen mailinizi tekrarlayınız, bir aksaklık olması nedeni ile mailiniz ulaşmamış olabilir. Şimdiden teşekkürler.

Firmamız sizlerin özel taleplerinizi karşılamak üzere, her zaman kalitesini test ettiği 1. sınıf kumaşa ve digital makinalarla baskı yapmaktadır. Baskı, tasarım ve renk sınırsızdır. Dilediğiniz, tasarımı, dilediğiniz renklerde basılmasını talep edebilirsiniz.  Bayrak ve flamalarımızın genellikle kullanım alanları; Türk ve Yabancı bayraklar. Özel şirket bayrak ve flamaları. Taraftar bayrakları ve flamaları. Fuarlarda kullanılacak flamalar. Seçim bayrakları, seçim posterleri. Seçim (kumaş) ilanları, reklamları.  Dış mekan ve iç mekan reklamları. Gösterilerde, tanıtımlarda, makam, oda ve gönder bayraklarıdır ve flamlarıdır.  Posterleri kağıt, branda, yada benzeri iç dış mekan olmak üzere çeşitli alanlarda kullanılabilmektedir. Ayrıca sizler bizden kumaşa baskılı posterler ve kumaşa baskılı kişisel resimler de isteyebilirsiniz. Dilerseniz, bir manzara, ürün resmi olabileceği gibi, çocuğunuzun, eşinizin, pederinizin yada dilediğiniz resimleri kumaş baskıda isteyebilirisniz. Dilediğiniz büyüklükteki resimleri, korkmadan sergileyebilirsiniz. Tozlanırsa, lekelenirse yıkayıp yeniden asabilirsiniz.   

Okullarda Posterler ve MEB amblemi

Reklamcılar ile eğitim uzmanlarının yer aldığı bir komisyon tarafından hazırlanan taslak proje, Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığı”nın onayına sunuldu. Projeye göre, binaların tamamında bütünlüğü sağlamak amacıyla okul, kurum ve kuruluş tabelaları aynı tarz, boy ve malzemeden oluşacak.
    
Artık okul türleri ve kademeleri farklı renklerle tanımlanacak.
Okullarda, siyah zemin üzerine sarı metal renklerle yazılmış tabelalar yerine renkli tabelalar asılacak. Tabelalarda siyah renk kullanmak zorunlu tutulmayacak.
    
Okul öncesi eğitim kurumları pembe, ilköğretim okulları mavi, liseler sarı, çıraklık ve yaygın eğitim kurumları, hizmet içi eğitim kurumları, öğretmenevleri, tesisler ve kamp merkezleri ile basım ve yayınevleri mor renkleri tabelalarda zemin olarak kullanacak. Yazılar bu zemin renkleri üzerine siyah harflerle yazılacak. Böylece renklerden okulun türü anlaşılabilecek.
    
Okullardaki yönlendirme tabelaları da okulun kademesi ve türü için belirlenen renklerde olacak.
    
Okul tabelalarının yanı sıra MEB merkez ve taşra teşkilatında kullanılan tüm eğitim araç-gereçlerinin renk, şekil, ölçü ve yazı karakterleri de değişecek.
    
AMBLEM
MEB, amblemini ve logosunu da değiştirecek. Bakanlığın kitap, meşale ve alevden oluşan simgesinde yazılı M.E.B amblemi, ortasından geçen kitap üzerinden alınarak, dairesel olarak “Milli Eğitim Bakanlığı” şeklinde dizayn edilecek. Meşale aydınlığı ve uygarlığı, kitap bilgi, eğitim ve öğretimi temsil edecek.
    
MEB”in logosu da daire şeklinde oluşturuldu. Dairenin üst kenarında “T.C Milli Eğitim Bakanlığı” yazısı altında kırmızı defne yaprakları yer alacak. Defne yaprakları “mükemmelliği”, kırmızı renk “milliliği” temsil edecek. Okul tabelalarında MEB”in logosu, okulun isminin solunda yer alacak.
    
ATATÜRK POSTERLERİ
Okullarda kullanılacak Atatürk posterleri ile İstiklal Marşı ve Gençliğe Hitabeler için de standart getirilecek. Atatürk”ün posterinin altında “Mustafa Kemal Atatürk” yazısı ve “1881-1938″ tarihleri yer alacak.
    
İstiklal Marşı”nda üst bölümde Türk bayrağı, alt bölümde dizeler; Gençliğe Hitabe”nin üst kısmında Atatürk görseli, alt tarafta hitabe yazısı bulunacak.

10 kasım, atatürk, resimleri, 23 nisan, ataturk, poster, aile,  anıları,  anıtkabir, baraji, bayrak, büstü,  cenaze,  cocukluk,  cumhuriyet, devrim,  devrimleri,  devrimlerinin, gif,  havalimanı, hayatı,  ile ilgili, ilkeleri,  imza, inkilap,  inkilaplari, inkilaplarının,  inklapları,  inkılap, inkılapları,  inkılaplarının, kapak,   koşusu,  kronolojisi,  kurtuluş savaşı, 
 köşesi, küçüklük,   lisesinin, msn,  okul, olimpiyat stadı, orman çifliği,  orman çiftliği,   portre, posteri,  resim,  sergisi,   albümü,  com,  download, indir, slayt,   gösterisi,  slaytı,  sanat,  savaş, selanik ,   ailesinin, bayrak,  savaşı,  türkiye, öğretmen,  yenilik,  çocukluk,  çoçukluk,  ölüm, ailesinin, bebeklik, görülmemiş, kronolojik, renkli, öğrencilik,   üni,  üniversitesi, ınkılapları, şiirleri, doğumundan, ölümüne,   görülmemiş resimleri, atatürkün, siyah,  beyaz, yenilik,  baş öğretmen, başöğretmen,  bedava, chp, en iyi, farklı, kalpaklı,  kemal,  lider, mustafa,  kemal, orjinal, tam boy, özel,  Atatürk poster. Modern Poster, Flama, Bayrak İmalat ve Baskı Merkezi.   Poster, Atatürk, posteri, posterleri, imalatı, baskısı, satışı, siparişi